1 kwietnia 2022 w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Autyzmu. Z tej okazji w klasach odbyła się rozmowa z wychowawcami na ten temat. Uczniowie mieli okazję obejrzeć krótki film, który przedstawiał życie codzienne dziecka z autyzmem. Po części teoretycznej wszyscy udawali się na stoisko na którym wrzucali symboliczny guzik mający ukazać jak każdy z nas jest inny, a jednak żyjemy wszyscy razem. Było również mnóstwo atrakcji, gry i zabawy wykonywanie kwiatków rysowanie i odrysowanie dłoni. Obchody święta przygotowały nauczycielki współorganizujące w naszej szkole, a w obsłudze stanowiska pomagali członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i ludzie stoją
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, ekran i tekst „D Zwykle gdy gram nic nie mówię. Myslę, planuję.”