Przed Świętami świetlica szkolna zachęcała uczniów i nauczycieli do wypisywania kartek z życzeniami w ramach udziału w ogólnopolskiej akcji „Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!”?

Z tej okazji w świetlicy odbyły się zajęcia z klasami 1-3 na temat e-uzależnień u dzieci i ich przeciwdziałaniu, tradycji pisania i wysyłania kartek świątecznych, a także wzmacniania więzi rodzinnych i koleżeńskich – wspólnie redagowaliśmy życzenia i wypisywaliśmy kartki otrzymane z projektu. W części plastycznej – uczniowie samodzielnie ozdabiali kartki oraz koperty. Ponadto chętnym uczniom zostały jeszcze rozdane kartki do wypełnienia w domu wspólnie z rodzicami. Kartki otrzymali również chetni wychowawcy i uczniowie z klas 4-7.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu i sprawili bliskim osobom przyjemność za pomocą tradycyjnej kartki z życzeniami! ?
#dbamomojzasieg #idaswietanieosmsieleczokartcepamietaj