KONKURSY SZKOLNE 2022/2023

KONKURSY SZKOLNE 2021/2022

Załącznik z regulaminem Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Witamy w świecie zwierząt”

KONKURSY SZKOLNE 2020/2021

KONKURS PLASTYCZNY

Szkolne Koło Wolontariatu gorąco zachęca do udziału w marcowym konkursie plastycznym
Regulamin: https://www.empatycznaklasa.edu.pl/aktualności/konkurs-plastyczny

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Inteligentny Samorząd – Change the Game”, realizowanym w Szkole Podstawowej nr 13 w Olsztynie.
Projekt miał na celu poszerzenie wiadomości na temat smogu i zanieczyszczeń powietrza
oraz ich wpływu na nasze zdrowie. Czas trwania projektu: marzec – listopad 2020 roku.
Na zajęciach wykorzystywany był specjalny sensor – Pyłomierz Dust AIr, informujący o jakości powietrza w danym miejscu.
Koordynator projektu: Kamila Gogolewska

9 października 2020 r. odbyła się uroczysta Gala w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim z okazji podsumowania Międzyszkolnego Festiwalu Nauki i Sztuki, który był organizowany przez SP13 i W-M Obwód ZHR w terminie marzec – czerwiec 2020 roku. (okres edukacji zdalnej w Polsce). Udział w festiwalu wzięły szkoły i przedszkola z województwa warmińsko-mazurskiego. Prowadzenie uroczystości: p. Małgorzata Siergiej, p. Katarzyna Romanowska, p. Kamila Gogolewska, p. Maja Duchlińska (ZHR) i p. Radosław Czerwiiński (ZHR).

KONKURSY SZKOLNE 2019/2020

• W tym roku szkolnym 2019/2020 startuje nasz pierwszy
    Turniej o Puchar Przechodni Szczęśliwej Trzynastki!

Co miesiąc na naszych uczniów będą czekać zadania z różnych dyscyplin.
We wrześniu zaczynamy od języków obcych…
Październik poświęcamy programowaniu i kodowaniu.
Dobrej zabawy życzą organizatorzy:
p. Natalia Niewiadomska, p. Katarzyna Romanowska i p. Maciej Gołębiowski.

• Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas I-VIII
  • Szkolny projekt Erasmus+ dla klas I-VIII „Wakacje mijają, wspomnienia zostają”

Zapraszamy chętnych uczniów klas I-VIII do udziału w szkolnym projekcie
“Wakacje mijają, wspomnienia zostają”. Projekt ma na celu pokazanie zdjęć z miejsc,
które zapadły Wam w pamięci i które chcecie zaprezentować szerszemu gronu osób.
Do zdjęcia dołączamy krótki opis, co przedstawia zdjęcie, gdzie zostało wykonane i przez kogo.
W związku z ochroną danych osobowych prosimy, aby zdjęcia nie przedstawiały wizerunku osób, a pierwszoplanowość stanowił krajobraz. Oczywiście wszystkie prace zostaną docenione poprzez dodatkowe punkty oraz celujące oceny z geografii.
Bonusy dla uczniów, którzy wykonają opis zdjęcia w j. angielskim.

Prace prosimy składać do 30 listopada 2019r. jedynie w wersji elektronicznej
(pendrive, płyta CD lub wiadomość e-mail na adres: swietlicasp13olsztyn@gmail.com)
do p. Kamili Gogolewskiej bądź p. Sary Gałązki.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze wspomnienia! Organizacja: Katarzyna Romanowska, Kamila Gogolewska, Sara Gałązka

• Ogólnopolski konkurs matematyczno-plastyczny „Matematyczny wszechświat”
  • Szkolny Konkurs dla klas I-VIII „Mój bohater gry komputerowej”
  • Szkolny Konkurs „City tour Video”
  • Konkurs matematyczny dla klas V i VI
  • Konkurs matematyczno-plastyczny dla klas III, IV i V
  • Konkurs „Oszczędzaj naturę, zbieraj makulaturę”
    Przypominamy, że w tym roku szkolnym również zbieramy plastikowe nakrętki i baterie.
  • Kuratoryjne Konkursy Przedmiotowe 2019/2020 – etap wojewódzki