Październik rozpoczęliśmy od pomocy zwierzętom. ????
Zaprosiliśmy całą społeczność szkolną do udziału w świetlicowej akcji zbiórki karmy i akcesoriów dla zwierząt ze schroniska w dniach 1-10 października.???

15 października naszą świetlicę odwiedzili wyjątkowi goście: pani ze Schroniska Dla Zwierząt w Tomarynach wraz ze swoim pieskiem.
Dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca w schronisku, jakie są zasady przyjmowania i adopcji piesków. Nasz gość chętnie odpowiadał także na liczne i szczegółowe pytania uczniów. Największą niespodzianką była oczywiście wizyta pieska Pioruna, który z radością witał się ze wszystkimi dziećmi. Zaakceptował również karmę i akcesoria zgromadzone podczas szkolnej zbiórki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, zaangażowanym w akcję za ogromne serce i chęć niesienia pomocy zwierzętom ze schroniska. Dziękujemy również naszym miłym gościom za ciekawe spotkanie!