W tym roku nasza świetlica dołączyła do europejskiego wyzwania kodowania Code Week 2019! ??‍??‍?
Uczniowie klas Ia i IIIb wykonali wspólnie 10 zadań konkursowych w ramach udziału w konkursie ogólnopolskiego programu Uczymy Dzieci Programować.

Wykorzystaliśmy samodzielnie przygotowaną matę i różne pomoce (m.in. krążki, plastikowe nakrętki, karteczki, karty do kodowania).
To były intensywne 2 tygodnie października, spędzone na świetnej zabawie i nauce.
Z pewnością nasza przygoda z kodowaniem i programowaniem się nie kończy, tym bardziej, że….
we wspomnianym konkursie wygraliśmy drewniane puzzleAR!!!! Nie możemy się doczekać kolejnych zajęć.?

W podziękowaniu za udział w Code Week 2019 otrzymaliśmy dyplom dla świetlicy i certfikaty imienne dla wszystkich uczniów, biorących udział w wyzwaniu. ??
Szykujemy się oczywiście na Code Week 2020!

Organizacja zajęć: p. Kamila Gogolewska

#CodeWeek2019 #UczymyDzieciProgramować