Drodzy rodzice, koleżanki i koledzy, drodzy uczniowie. Informujemy, że z dniem 04.03.2020 nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Podwórko Talentów NIVEA” organizowanego przez NIVEA Polska sp. z o.o. w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw. Jako lokalizację wskazany został teren boiska znajdującego się przy szkole. Będzie to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców i gości. Zgłoszona lokalizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej spełniła kryteria regulaminu konkursu i została już wprowadzona do systemu organizatora, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu „Podwórko NIVEA” – www.podworko.nivea.pl To czy podwórko NIVEA zostanie wybudowane przy szczęśliwej 13 zależy tylko i wyłącznie od naszej społeczności związanej z placówką jak i również jej sympatyków, a mianowicie rzecz ujmując od głosowania internetowego. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie. Im więcej głosów oddamy na naszą lokalizację tym większa szansa na znalezienie się w gronie 20 miejsc, w których firma NIVEA wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci. Codziennie od dnia 22 kwietnia każdy rodzic, uczeń, nauczyciel oraz osoba związana ze społecznością szczęśliwej 13 będzie miała możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez naszą społeczność. Liczymy na aktywizację każdej osoby nie tylko z obrębu naszej placówki oraz wspólną rywalizację o jakże wspaniałą nagrodę! Etap oddawania głosów potrwa od 22.04 do 26.06.2020 r. Nie czekaj i już teraz zarejestruj się na stronie www.podworko.nivea.pl aby być na bieżąco z codziennymi aktualnościami dotyczącymi projektu. Zachęcamy do głosowania na Rodzinne Miejsce Zabaw.