„Odrobina zapachu róży zawsze pozostaje na dłoni tego, kto ją wręcza.”

Biblioteka szkolna po raz kolejny w tym roku szkolnym serdecznie dziękuje za wzbogacenie jej zasobów o nowe pozycje książkowe. Szczególne podziękowania kierujemy do uczennic z klas siódmych: Lenki z 7 B, Noemi i Nikoli z 7 D oraz Dominiki, Hani i Ani z 8 C, które przekazały młodszym koleżankom i kolegom najcenniejsze skarby ze swoich domowych biblioteczek, a tym samym zostawiły na półkach biblioteki szkolnej „fragment swego dzieciństwa”… Jesteśmy im za to wdzięczni i dumni z ich postawy.

Wielką niespodziankę sprawiła nam również nasza wybitna absolwentka Pola – obecnie studentka architektury w Gdańsku, która wzbogaciła szkolny księgozbiór o uwielbianą przez uczniów fantastykę. To było naprawdę wzruszające spotkanie! Oby takich więcej..

Z całego serca dziękujemy wszystkim naszym Wspaniałym Darczyńcom!!!

Opiekun biblioteki szkolnej: Dorota Szczerbińska – Łojko