14 października – Dzień Edukacji Narodowej

W dzień naszego wspólnego wielkiego święta, pani wicedyrektor złożyła życzenia całej szkolnej społeczności, oraz w imieniu pani dyrektor wyróżniła pracę nauczycieli, którzy w ubiegłym roku wybitnie zasłużyli swoją pracą na nagrodę.

Sama p. wicedyrektor Małgorzata Sutnik została w tym roku wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta.

W gronie wyróżnionych przez Dyrektor szkoły znaleźli się:

p. Katarzyna Beliniak
p. Małgorzata Całka
p. Iwona d’Aystetten
p. Kamila Gogolewska
p. Maciej Gołębiowski
p. Barbara Kita
p. Aneta Moroz
p. Dorota Szczerbińska-Łojko
p. Barbara Zwolska

Na deser, Samorząd Uczniowski z p. Pauliną Kozą przygotował szkolną Familiadę, w której wystąpiły dwie drużyny: uczniów i nauczycieli. Wynik końcowy gry wszystkich zaskoczył! Po zaciętej walce drużyny zremisowały!

Święto Komisji Edukacji Narodowej, patrona naszej szkoły, to tradycyjnie dzień, w którym uczniowie klas pierwszych składają uroczyste ślubowanie! Pod czujnym okiem klas trzecich, swoich nauczycielek i rodziców, oficjalnie stali się UCZNIAMI