„Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś.”
???
W przeddzień Światowego Dnia Pluszowego Misia do biblioteki szkolnej zawitali pierwsi goście – nasi mali sąsiedzi z Przedszkole Miejskie nr 19 w Olsztynie pod opieką pani Ewy i pani Wioletty.
Dzieci poznały historię pluszowego misia, wysłuchały misiowej opowiastki, nauczyły się rymowanek, zaśpiewały „misiowe hity” i… przepięknie opowiedziały o swoich przytulankach. Na koniec obejrzały wystawę misiów „wszelkiej maści” i wypożyczyły swoją pierwszą książeczkę.
Dziękujemy „Nutkom” za miłą wizytę i zapraszamy ponownie!
W dniach 24 – 25 listopada 2022 r. biblioteka szkolna zamieniła się w KRAINĘ MISIÓW, którą odwiedzili goście honorowi – grupa „Wiewiórki” z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 19 w Olsztynie pod opieką swoich pań oraz uczniowie klas: 1a, 1b i 3b z wychowawczyniami.
Dzieci obejrzały wystawę misiów i nie-misiów, misiowych książeczek oraz wysłuchały historii pluszowego misia w wykonaniu starszych koleżanek z klasy 8d: Małgosi, Nikoli, Tosi i Zuzi, którym dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.
Dziękujemy wszystkim – małym i dużym miłośnikom pluszaków – za wizytę w szkolnej bibliotece. Do zobaczenia! ?