3 czerwca 2023 roku w samo południe, w Klubie Kultury „Na Górce” odbył się finał konkursu recytatorskiego „TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA”, do którego tydzień wcześniej zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy 8b: Zosia Danilczuk i Emilka Mielnicka.
Konkurs mający na celu kształtowanie wrażliwości poetyckiej oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich skupił dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich naszego miasta. Dwudziestu finalistów rywalizowało w trzech grupach wiekowych: I kat. klasy I – III szkoły podstawowej, II kat. klasy VII – VIII szkoły podstawowej oraz III kat. – szkoła średnia.
Jury w składzie: p.Iwona Łazicka – Pawlak oraz p.Krystyna Jędrys wysłuchało wszystkich finałowych prezentacji i przyznało naszym uczennicom ex aequo trzecie miejsce!🏆
Serdecznie gratulujemy!
💕 🤗🫶👏