W przedświąteczne czwartkowe popołudnie wszyscy przyjaciele Szczęśliwej Trzynastki mieli okazję wziąć udział w Jasełkach i Koncercie Świątecznym zorganizowanych w naszej szkole.

Nasi uczniowie wzruszali i bawili nas w swoich rolach w przedstawieniu bożonarodzeniowym, a później zachwycili wykonaniami kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w nowych i świeżych aranżacjach. Smaku wszystkiemu dodawały słodkości z Kiermaszu Świątecznego, zorganizowanego wraz z Radą Rodziców.

Wielkie brawa dla naszych fantastycznych, odważnych i utalentowanych uczniów!

Przygotowanie:

Jasełka: Monika Michalik, oprawa muzyczna: Barbara Kita i Maciej Gołębiowski

Koncert Świąteczny: Maciej Gołębiowski, Barbara Kita, Kamila Janasz, Ilona Dukielska, Katarzyna Romanowska

Specjalne podziękowania za pomoc w organizacji wieczoru: Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu, Świetlica Szkolna