W grudniu uczniowie klasy 3b wzięli udział w świątecznej wymianie kartek w ramach akcji: „Kartki z Iskierkami Emocji” będącej częścią projektu ogólnopolskiego „Emocja”, w którym bierze udział nasza świetlica.

Naszym zadaniem było przygotowanie kartek z życzeniami oraz napisanie świątecznego listu. Do przesyłki dołączyliśmy jeszcze drewnianego Mikołaja, mapę Olsztyna i grudniowy numer szkolnej gazetki „Spod ławki”. Wszystko powędrowało pocztą do uczniów ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 28 w Warszawie.

My również dostaliśmy kartki i list od naszych partnerów ze Stolicy, które można podziwiać na wystawie przed świetlicą.

Udział w projekcie przyniósł nam wiele radości podczas tworzenia kartek, pisania listu i życzeń oraz stał się doskonalym pretekstem do rozwijania nowej, międzyszkolnej znajomości. Zaiskrzyło miedzy dwiema świetlicami!

Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy uczniów oraz wychowawczynię, p. I. Łobodę ze Szkoła Podstawowa nr 28 w Warszawie

Koordynator projektu: p. Kamila Gogolewska #IskierkiEmocji#MarzenaDziadkowiec#RazemNaŚwięta