Za nami Dzień Otwarty w SP13 ?

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z popołudnia 16 marca 2022. Nasi najmłodsi goście wraz z rodzicami zwiedzali otwarte sale, brali udział w zaproponowanych aktywnościach w kącikach tematycznych: humanistycznym, naukowym, artystycznym, lingwistycznym, sportowym, świetlicowym, edukacji wczesnoszkolnej, pierwszej pomocy i pomocy PP.

Na I piętrze odbywał się kiermasz ciast przygotowany przez szkolny wolontariat, który cieszył się największym powodzeniem. Dzień Otwarty wsparli nasi obecni uczniowie z klas 4-8.

DZIĘKUJEMY za wizytę i zapraszamy przyszłych uczniów już we wrześniu 2022 do naszej Trzynastki!! ?‍??‍?

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą i w budynku
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być obrazem przedstawiającym 2 osoby

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku