Ku przypomnieniu:

Nasza szkoła bierze w tym roku udział w ogólnopolskim projekcie „Trzynaście Trzynastek”, który łączy szkoły podstawowe o numerze 13 z całej Polski. W ramach projektu nasi nauczyciele i uczniowie realizują zadania, tworzą prace, materiały i prezentacje o szkole, a także biorą udział w spotkaniach online.

9 marca 2022 odbyło się kolejne spotkanie online w formie lekcji otwartej, prowadzonej przez nauczyciela historii, p. P. Szloska ze Szkoła Podstawowa nr 13 w Gdyni, na temat: „Legendy i tradycje Gdyni i Kaszub”. Udział w zdalnej lekcji wzięli nasi uczniowie z klasy 8c wraz p. Renatą Dembińską.

Natomiast uczniowie z klas: 5a, 5b, 6a pod opieką p. Renaty Dembińskiej przygotowali plakaty na temat legend, tradycji i znanych mieszkańców Olsztyna, które zostaną wykorzystane do stworzenia prezentacji do realizacji kolejnego zadania z projektu. Jesteśmy już na półmetku!


W piątek 18 marca 2022 odbyło się drugie spotkanie online w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu ogólnopolskiego „Trzynaście Trzynastek”. Pan P. Szloska ze Szkoła Podstawowa nr 13 w Gdyni ponownie przeprowadził lekcję otwartą z historii na temat Gdyni, tym razem dla klasy 7d pod opieką p. Barbary Kity. Trzynastka z Olsztyna serdecznie dziękuję szkole partnerskiej z Gdyni za kolejne, ciekawe spotkanie!! 😊

Koordynator projektu w naszej szkole: p. Kamila Gogolewska

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i tekst „Prezi deo rezi Video . "Legendy tradycje Gdyni iKaszub"”
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym mapa i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst