22 kwietnia z okazji Światowego Dnia Ziemi klasa 7d przygotowała wydarzenie na Facebooku, w którym były wstawiane ciekawe posty z plakatami i ciekawostkami na temat ekologii i sozologii (nauki, która zajmuje się wpływem człowieka na naszą planetę). Pojawiły się tam też relacje z zajęć w klasach 1-3, które prowadzili w tym dniu uczniowie klasy 7d. Nad przebiegiem dnia czuwała wychowawczyni klasy, p. Natalia Niewiadomska. W świetlicy szkolnej oczywiście również odbyły się zajęcia o tematyce ekologicznej.

Szkolne Koło Wolontariatu i ochotnicy pod opieką p. Katarzyny Romanowskiej i p. Natalii Niewiadomskiej spędzili popołudnie 25 kwietnia na sprzątaniu Parku Jakubowo na olsztyńskim Zatorzu. Udało się zebrać kilka, dużych worków śmieci!

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, dziecko, ludzie stoją i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „NEW YORT”
Może być zdjęciem przedstawiającym osoba i dziecko
Może być ilustracją
Może być zdjęciem przedstawiającym jedzenie
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko i ludzie stoją
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Poszerzając swoja wiadomość zakupową, możesz mienić swiat na lepsze kwestii: Rozsądne kupowanie ekologicznego wyrobu produktów, generowania mniejszej loÅci odpadów, produkcji cruelty free nie na zwierzętach. Jak kupować bardziej ekologicznie? kupuj lokalne produkty, szukaj produktów recyklingu ekologicznych opakowań, stawiaj jakość, nie ilość, planuj wydatki, nie bierz potwierdzenia płatnoÅci, jeśli nie musisz. „Natuva ma xawsze vacjÄ. Biędy pochodzą od Ludzi. symbole recyklingu epakemanie IcTgs shamm adersgdsngl.inp Punks”
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu