ŚWIĘTA MAJOWE ??

1 maja obchodzimy Święto Pracy, 2 maja jest Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, a 3 maja przypada Święto Konstytucji 3 Maja.

O tych ważnych dla wszystkich Polek i Polaków świętach rozmawiali nasi uczniowie, m.in. na lekcjach historii z p. Renatą Dembińską. Podsumowaniem rozmów były stworzone przez uczniów plakaty i tablice tematyczne.

29 kwietnia 2022 w Trzynastce przygotowywaliśmy się do świętowania 1, 2 i 3 maja. Uczniowie klas 1-3, 4-6 i 7-8 wzięli udział w różnorodnych zadaniach praktycznych i teoretycznych na temat Konstytucji 3 maja, przygotowanych przez klasę 7a. Pracownicy i nauczyciele szkoły otrzymali kotyliony zrobione przez siódmoklasistów. Nad całością dzisiejszego dnia czuwała wychowawczyni kl. 7a, p. Kamila Zakrzewska i p. Laura Wolska. ?❤??

Pamiętajcie! 2 maja wywieście flagę! ??

#mojaflaga

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie stoją i balon
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba