Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej

nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej

12 października w naszej szkole odbyło się najpiękniejsze wydarzenie dla pierwszaków. Jak co roku pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 13 im. KEN zgromadziło w sali gimnastycznej uczniów, rodziców i opiekunów naszych najmłodszych uczniów. Dzieci pod  opieką pań wychowawczyń przygotowywały się do tego święta przez wiele dni. Zaprezentowały wierszyki, piosenki i taniec ze wstążkami. Uroczyste wejście do sali gimnastycznej przez balonowy łuk przygotowany przez rodziców było pierwszą niespodzianką, wielki ołówek w rękach pani dyrektor to niespodzianka druga, sesja zdjęć w pudełku to trzecia niespodzianka, w klasach dzieci otrzymały pamiątkowe książki z serii Czytam sobie. To był niezapomniany dzień, pełen wzruszeń i serdeczności.

« z 16 »