swiateczne przygotowania(1)

W naszej Trzynastce przygotowania do Świąt rozpoczęły się już na początku grudnia!

Nauczyciele i nauczycielki postarali się, by klimat tegorocznych Świąt był niezwykły i niezapomniany. Na początku grudnia zostały własnoręcznie przygotowane ozdoby, które przystroiły naszą szkołę. W zeszłym tygodniu odbyła się akcja „Wspólne tworzenie łańcucha choinkowego”, podczas którego uczniowie mogli tworzyć ozdoby choinkowe przy akompaniamencie świątecznych piosenek.

Podczas przerw uczniowie mogą wczuć się jeszcze bardziej w świąteczny klimat, ponieważ dwa razy w tygodniu odbywa się karaoke w dużej sali gimnastycznej.

Wychowawcy klas również nie próżnują, gdyż już jedna paczka dla seniorów została przekazana do domu opieki, a to nie koniec!

Już 15 grudnia będzie można nas spotkać na Jarmarku Bożonarodzeniowym, gdzie szkolne koło teatralne zaprezentuje świąteczne przedstawienie.  [Jarmark » Jarmark Bożonarodzeniowy w Olsztynie (jarmarkolsztyn.pl)]

Zapraszamy do fotogalerii z naszych świątecznych akcji. 🙂

« z 18 »